Par ADI

Par ADI

Cienījamais Klient,

 

Mēs vēlamies jūs informēt  par svarīgām izmaiņām mūsu uzņēmumā. Saskaņā ar mūsu mātes uzņēmuma SIA ADI stratēģiskās attīstības plānošanu, ir nolemts apvienot abu uzņēmumu, t.i., SIA ADI un SIA ADI Kartes, biznesus.  Šis solis ļaus pilnvērtīgāk izmantot abu kompāniju resursus, pieredzi un zināšanas, uzlabos efektivitāti un  klientu apkalpošanas līmeni.

 

No 2024.gada 2.aprīļa mūsu biroja jaunā adrese būs Bauskas iela 86 (CSDD ēka), 4. stāvs, 411. telpa. Juridiskā adrese paliek nemainīga. Mūsu darbinieku sastāvs paliek nemainīts, tāpat arī telefonu numuri un  e-pasta adreses Par norēķinu konta izmaiņām paziņosim atsevišķi.

 

Būsiet laipni gaidīti Rīgā, Bauskas ielā 86, 411.birojā.

 

ADI tika dibināta 1993. gadā Rīgā kā sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Tās reģistrētais kapitāls ir 30000,00 EUR. Juridiskā adrese: Bauskas iela 58A - 2, Rīga, LV-1004, Rīga. Galvenie darbības virzieni - identifikācijas dokumentu izstrāde, identifikācijas dokumentu personalizācijas sistēmu izstrāde, ieviešana un uzturēšana, nodrošinot dokumentu drošību pret viltojumiem, elektronisko piekļuves kontroles sistēmu ieviešana un uzturēšana, transporta kustības kontroles risinājumi, stāvlaukumu barjeru noma, barjeru uzstādīšana, barjeru apkalpošana, elektroniskie maksājumi, citu specifisku elektronisko sistēmu izstrāde un programmatūras ieviešana datu apstrādes risinājumiem, sistēmas uzturēšana un serviss. Mūsu internetveikala adrese www.adiveikals.lv

image
image

1999.gadā ADI nodibina meitas kompāniju SIA ADI Kartes, kura uzsāk plastikāta karšu ražošanu Latvijā. Kopš 2007.gada ADI Kartes kā patstāvīga ADI „meitas” kompānija nodrošina pilnu ražošanas un pakalpojumu ciklu - sākot ar dizaina izstrādāšanu, pretviltošanas elementu iestrādi un dokumentu vizuālo vai elektroniskos personalizāciju līdz pat piegādei gala lietotājiem. ADI, savukārt, specializējas identifikācijas dokumentu vai plastikāta karšu sistēmu, lietotāju datu bāzes vadības programmatūras izstrādē, šādu sistēmu ieviešanā un pasūtītāju darbinieku apmācībā darbam ar šīm datu bāzēm.

Administrācija 

Valdes priekšsēdētājs

Juris Bolužs
Galvenā grāmatvede Māra Zabrauska
Biroja vadītāja Vita Āboliņa