Vēsture

2013 Sadarbībā ar Giesecke&Devrient Lāzergravētu apliecību izgatavošana, personalizācijas un biometrisko datu savākšanas sistēmas uzturēšana.
2013 Vadītāja Apliecību, Mācību braukšanas atļauju, Atpūtas kuģu vadītāja apliecību un Autovadītāja apliecību bīstamo kravu pārvadāšanai biometrisko datu savākšanas sistēmas uzturēšana, lāzergravētu apliecību personalizācijas sistēmas uzturēšana un lāzergravēto apliecību izgatavošana.
2012 ADI inženieri tiek sertificēti BundesDruckerei lāzergravēšanas iekārtu remontam un uzturēšanai.
2011 Tiek radīta ADIS 3 - savrupā pieejas kontroles sistēma ADIS 2 tiek papildināta ar iespēju operatīvi mainīt atļauto karšu sarakstu un iegūt transakciju datus izmantojot adresējamu kopni RS485, kuru vada no PC.
2010 ADI pārstrādā Jūrnieku grāmatiņu personalizācijas sistēmas programmatūru darbam ar modernizētām informāciju sistēmām un ievieš jaunus risinājumus.
2008 ADI izstrādā nākošās paaudzes savrupa tipa (stand-alone) pieejas kontroles sistēmu ADIS 2.1 uz moderna mikrokontrolera, tā programmatūru un apkalpošanas programmatūru PC.
2006 ADI papildina autovadītāju apliecību personalizācijas programmatūru Mazizmēra kuģošanas līdzekļa vadītāja apliecības personalizācijai.
2005 ADI pārveido slēpotāju pacēlāju apmaksas sistēmu ne tikai reižu tarifa plāna apkalpei, bet arī laika tarifu plānam un uzstāda jauno sistēmu Milzkalnes un Reiņa slēpošanas trasēs.
2005 ADI izstrādā un nodod Pasūtītājam – Satiksmes ministrijas Autotransporta direkcijai - programmatūru automātiskai sejas attēla un paraksta skenēšanai no papīra veidlapas tahogrāfu karšu personalizācijai.
2005 ADI izstrādā un piegādā personalizācijas aparatūru, programmatūru un karšu sagataves Valsts Policijas apliecību izgatavošanai.
2004 ADI piegādā karšu sagataves un personalizācijas aparatūru Eiropas veselības apdrošināšanas karšu izgatavošanai.
2004 ADI kopā ar partneriem no ASV Digimarc Corporation Inc. uzvar Latvijas Republikas autovadītāju apliecību izgatavošanas un sistēmas uzturēšanas konkursā. ADI izstrādā datu savākšanas un apliecību personalizācijas programmatūras lietotāja saskarni (interfeisu) un saskarni ar CSDD datu bāzēm. 2004. gada 1. maijā tiek uzsākta Eiropas Savienības specifikācijai atbilstošu autovadītāja apliecību un braukšanas mācību atļauju izgatavošana.
2003 ADI kļūst par Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācijas (LEtERA) biedru.
2003 ID kartes un to izdošanas sistēma Eirovīzijas konkursam.
2003 ADI izstrādā un nodod ekspluatācijā digitalizēta sejas attēla un mašīnlasāmās zonas informācijas drukāšanas programmatūru Bēgļu ceļošanas dokumentos, izmantojot Pasu centra pasu personalizācijas aparatūru.
2001 Jūrnieku grāmatiņu personalizācijas sistēmas izstrāde un ieviešana Jūras administrācijas Jūrnieku reģistrā.
2001 Ar trešo konkursu ADI un G&D kļūst par LR pasu un pasu sistēmas piegādātājiem un apkalpotājiem.
2000 ADI izstrādā un ievieš pirmo viedkaršu sistēmu savā vēsturē – slēpotāju pacēlāja izmantošanas apmaksas sistēmu Siguldas Olimpiskajam Centram.
2000 Otrs lielākais (pēc AVA) karšu pasūtījums ADI – Shell Plus klientu piesaistes kartes un to personalizācija.
1999 Tiek reģistrēta SIA AKI (tagad SIA ADI Kartes) un tiek uzsākta rūpnieciskā PVC karšu ražošana.
1998 ADI kļūst par Latvijas Rūpniecības un Tirdzniecības kameras biedru.
1997 Nepamatoti Politiski represēto personu apliecību izgatavošanas uzsākšana. Apliecības tiek izgatavotas 9 reģionālajos centros, tiek nodrošināta operatīva apliecību datu apkopošana no reģionālajiem centriem centrālajā bāzē un datu nodošana Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldei.
1996 Viena no pirmajām nopietnākajām pieejas kontroles sistēmām Rīgas Vīni.
1995 Pirmais nozīmīgākais Pieejas kontroles objekts – kustības kontrole CSDD autostāvvietā.
1995 Virzība uz Identifikācijas karšu un tajās iebūvēto mašīnlasāmo elementu izmantošanu pielietojumos – veidojas Pieejas kontroles sistēmu nodaļa.
1995 Sākums ID karšu izgatavošanai kā atsevišķai nodaļai un patstāvīgam biznesa novirzienam.
1994 Tiek nodibināta meitas kompānija SIA KEBS.
1994 ADI pirmo reizi apmeklē specializēto ID karšu izstādi Parīzē.
1994 IDK nodaļas sākums, izgatavojot kartes ne tikai valdības pasūtījumiem.
1993 Rīgā pirmā diena jaunā parauga vadītāju apliecību maiņai, tiek izdotas 17 apliecības.
1993 25. marts - dibināšanas diena.